בואו-ישיר מלונות

הזמנות בתי מלון בארץ ובחו"ל

* שירות אישי, יעוץ ואחריות.

* מאות אלפי בתי מלון ברחבי העולם.

* שירות מיוחד לעסקים.

* מחירים המתחרים גם עם האינטרנט!

 
 

התקשרו עכשיו

1-700-720-721

arrow01

withmenu


*המחירים אינם תקיפים לזמני תערוכות, אירועים וחגים

איך לבחור נכון מלון שיתאים לתוכניות שלנו?

לעתים קרובות עורכים בטלוויזיה השוואות מחירים בין בתי מלון בארץ ובחו"ל, מבלי להתייחס לייעוד המלון. הבנת יעוד המלון תאפשר לנו  לדעת מה נוכל למצוא בו (לובי, בריכה, ארוחות, שירותי אינטרנט, פקס ועוד) והאם הוא מתאים למטרת נסיעתנו.

אחת הטעויות הנפוצות של ישראלים רבים היא הצפייה לקבל שירותים דומים במלונות שונים, למשל במלון במרכז ברצלונה לאלה שבמלון באילת.

ממה נובעים ההבדלים? למה נועד המלון?

בתי מלון לחופשת "בטן-גב": בתי מלון אלו ממוקמים בדרך כלל ליד חופים או אזורי נופש (איי יון, טורקיה, אילת). מטרת האורחים לשהות במלון רוב הזמן ולכן עליו לספק את רב הצרכים של הנופש. בדרך כלל יש בו חדרים גדולים ומרווחים, כול הארוחות (ולפעמים מסעדות שונות), בר יפהוגדול המגיש  כריכים, ארטיקים ומשקאות, לובי גדול עם כורסאות ומוסיקה (המאפשר להתרווח, לקרוא, לשתות משהו, להיפגש עם חברים), בריכת שחיה/חוף ים/ ספא/ חדר כושר וכו') ולעתים גם בידור.

בתי מלון לטיולים עירוניים: אלו נמצאים ברב הערים בעולם (ברצלונה, מדריד, לונדון, פריז, רומא, מילנו ועוד) יש לקחת בחשבון שבמרכזי הערים הנדל"ן יקר ומצד שני מלונות רבים מוקמו  במבנים היסטוריים שהחוק אינו מאפשר לבצע בהם שינויים. בתי מלון אלו נועדו בעיקר לשהייה במהלך הלילה ולארוחת הבוקר (נכון גם לארבעה וחמישה כוכבים). על כן מלבד יוצאים מהכלל, הלובי קטן (ולפעמים אין בכלל), ארוחת בוקר בלבד מוגשת בחדר אוכל קטן יחסית, חדרי "הסטנדרט" קטנים (בדרך כלל בין 15 מ"ר ועד 22 מ"ר), ובדרך כלל אין ספא/בריכה/חדר כושר או שהם קטנים מאד.

יחד עם זאת אין באמור כדי לפגוע באיכות המלון שעשוי להיות מצוין, נקי, עם רהוט איכותי וחדרים מסוגננים, ארוחת בוקר טובה וצוות אדיב.

בתי מלון לעסקים: בחלק מבתי המלון שבמרכזי הערים ניתן לקבל גם שירותים ייחודיים לאנשי עסקים, אך שירות מובנה ומאורגן יותר נמצא בבתי מלון אשר יועדו לכך. לבתי מלון אלו שירותים כגון צילום מסמכים, שירותי פקס, מחשב וכו'. בדרך כלל הם גם מציעים חדרי ישיבות, אולמות לכנסים ואף ציוד אור-קולי. במלונות מסוימים ניתן למצוא מרכז עסקים המרכז את כול השירותים יחד, לדוגמא  קבלת אימיילים עם תמונות או פקס, ניתן לצלם, לערוך ולהתכונן לפגישה הבאה. בתי מלון אלו ממוקמים בעיקר בקרבת מרכזי תערוכות והם מלאים עד אפס מקום בתקופת תערוכות מקצועיות וכנסים.

בתי מלון ייעודיים: בתי מלון ייעודיים, כגון לצרכים בריאותיים כמו בתי המלון בעיירת הספא "קרלו ויבארי" בצ'כיה או מלון "יערות הכרמל". דוגמא אחרת הם בתי המלון באזורי גולף או באזורי סקי. בתי מלון אלו ערוכים לתת מענה מלא, ככול הניתן, לצרכים של לקוחותיהם.

ולבסוף מחירים, לעתים פונים אלי לקוחות ומבקשים לדעת מחירים ב"סוכות" בברצלונה, לדוגמא.

יש לדעת שהחגים שלנו משפיעים על מחירי הטיסות מהארץ אך משפיעים מעט מאוד על מחירי בתי המלון בחו"ל. ומה כן משפיע? ראשית החגים בחו"ל! כך גם בתקופות בהן האירופאים מטיילים ובמקומות בהם הם מטיילים. לדוגמא בפריז, המחירים נמוכים יחסית בחודש אוגוסט כאשר הפריזאים עצמם מטיילים בחופים, באזורי הנופש ובחו"ל.

מתי פריז יקרה יותר? כאמור בחגים אך גם ובעיקר בתקופת תערוכות. בערי אירופה העיקריות מתקיימות תערוכות וכנסים מקצועיים. תערוכה כזו עשויה למשוך מאות אלפי מבקרים ומחירי בתי המלון מזנקים. לדוגמא חדר במלון שמחירו בתקופות רגועות כ- 100 אירו ללילה עשוי להגיע ל-400 אירו.

אז חברים, לפני בחירת מלון אנא בדקו אם הוא מתאים לצרכים שלכם ומתי כדאי לנסוע.

אם תרצו אני כאן בכדי לעזור!