בואו-ישיר מלונות

הזמנות בתי מלון בארץ ובחו"ל

* שירות אישי, יעוץ ואחריות.

* מאות אלפי בתי מלון ברחבי העולם.

* שירות מיוחד לעסקים.

* מחירים המתחרים גם עם האינטרנט!

 
 

התקשרו עכשיו

1-700-720-721

arrow01

withmenu


*המחירים אינם תקיפים לזמני תערוכות, אירועים וחגים

בואו לערבב הנאה ועסקים סרי לנקה – אי של הזדמנויות לעסקים


1 מאי 2010

הכינו את המזוודות – בואו לערבב הנאה ועסקים סרי לנקה – אי של הזדמנויות לעסקים

שלום רב, לראשונה מאז חידוש היחסים בין שתי המדינות, תצא לסרי לנקה משלחת רב-תחומית של אנשי עסקים ישראלים. עכשיו, לאחר שסרי לנקה פתרה את בעיותיה הביטחוניות, היא פנויה להשקיע בתשתיות ובפיתוח ומושכת אליה משקיעים זרים בתחומי חקלאות, תשתיות, תיירות, תקשורת אנרגיה ומים. הגיע הזמן להכיר את שכיית החמדה הזו, עם שיעור צמיחה שנתי של 6% ואוכלוסיה של 20 מליון איש. המכון הישראלי ליצוא ולשת"פ בינלאומי ולשכת המסחר ישראל אסיה בשיתוף עם קונסולי הכבוד של סרי לנקה בישראל, מר אהוד רצאבי ומר שמשון הראל, משרד החוץ, משרד התמ"ת, התאחדות התעשיינים ואיגוד לשכות המסחר מזמינים אתכם להכיר את ההזדמנויות שסרי לנקה מציעה לאנשי העסקים הישראלים. המעונינים יוכלו להמשיך לחופשה חלומית באחד מחופיה היפים של סרי לנקה... המשלחת תאורגן בשת"פ עם לשכת המסחר הציילונית ונציגי משרד החוץ והתמ"ת בהודו ובסרי לנקה ויתלוו אליה שגריר ישראל להודו וסרי לנקה- מר מרק סופר, קונסולי הכבוד של סרי לנקה בישראל ועו"ד ענת ברנשטיין-רייך- ראש לשכת המסחר ישראל סרי לנקה. המשלחת תשתתף בועידה הכלכלית של סרי לנקה אשר מאורגנת ע"י לשכת המסחר הציילונית ואשר תארח משלחות אנשי עסקים מ27 מדינות מתוך מטרה לעודד השקעות בסרי לנקה. זו הפעם הראשונה שישראל הוזמנה לטול חלק בועידה זו וזו הזדמנות מיוחדת להיפגש עם אנשי עסקים מכלל אסיה.


נא רשמו ביומנכם – המשלחת תצא ב- 2 יולי, 2010 אחה"צ, עם מועד חזרה גמיש התלוי בכם.
תכנית הביקור: יום שישי , 2 ביולי 2010 - יציאה בשעה 17:00 עם חברת התעופה רויאל-גורדניאן והגעה לקולומבו בבוקר שלאחר מכן (אופציה להגיע מיעדים אחרים). יום שבת, 3 ביולי 2010 - סיור תיירותי לאטרקציות המרהיבות של סרי לנקה יום ראשון, 4 ביולי 2010 - סיור לצפון סרי לנקה, לאזור אשר שוחרר מהמורדים הטמילים, והכרות עם ההזדמנויות העיסקיות של אזור זה . בערב, קבלת פנים עם ידידי ישראל בסרי לנקה. יום שני, 5 ביולי 2010 - ביקור במפעלים ובחברות בעיר קולומבו בערב- אירוע הפתיחה של הועידה הכלכלית . יום שלישי ,6 ביולי 2010 השתתפות בועידה הכלכלית הכוללת הרצאות על הזדמנויות עסקיות, פתוח תשתיות, ומגוון תחומי עניין לפי סקטורים. תוכנית הועידה מצורפת. ארוחת ערב חגיגית למשתתפי הועידה. יום רביעי, 7 ביולי 2010 המשך תוכנית הועידה. אחה"צ- פגישות אישיות מתואמות מראש. יום חמישי 8 ביולי 2010 טיסת בוקר עם רויאל גורדניאן- חזרה לישראל ביום חמישי בצהרים.דרכי הגעה:
באמצעות טיסת רויאל ג'ורדאניאן, טיסת אל-על או מכל יעד אחר. אין צורך בויזה לסרי לנקה. עלות ההשתתפות במשלחת לרבות השתתפות בועידה: 550 דולר ( לא כולל טיסות ובתי מלון.) הוזמנו לחברי המשלחת חדרים במחיר מוזל מאד במלון המפואר סינמון גרנד בקולומבו. המשתתפים ייהנו ממחיר טיסה קבוצתי מוזל בטיסת רויאל גורדניאן במידה ויבצעו את הזמנת הטיסה באמצעות סוכנות הנסיעות סיתור- זאב גולדשמיט. 5285959 -03 המעוניינים להשתתף במשלחת מוזמנים לפנות לאיריס גמרו בטל: 03-5161372 או במייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. מצ"ב סקירה כללית על סרי לנקה ותוכנית הועידה.


בברכה, עו"ד ענת ברנשטיין-רייך גב' סבין סגל יו"ר לשכת מסחר ישראל-סרי לנקה מנהלת חטיבת קשרי-חוץ ומשלחות, מכון היצואכמה מילים על סרי לנקה

סרי לנקה (נודעה כציילון או סיילון) היא מדינת אי טרופית ליד החוף הדרום-מזרחי של תת היבשת ההודית. שמה הנוכחי "סרי לנקה" מורכב מצמד מילים בסנסקריט: "סרי" שפירושו קדוש, ו"לנקה" שפרושו אי. יש המכנים אותה "האחות הקטנה של הודו" שכן היא שוכנת בסמיכות רבה מדרום להודו. כמו ישראל, סרי לנקה קיבלה את העצמאות מידי הבריטים בשנת 1948 וקיימים קוי דמיון רבים בין ישראל וסרי לנקה לרבות שיטת המשפט המבוססת על המשפט האנגלי. שיטת הממשל היא מיזוג של השיטה הנשיאותית והשיטה הפרלמנטרית. נשיא סרי לנקה מהינדה רג'פאקסה, אשר ניצח בבחירות של ינואר 2010, המשיך לכהונה נוספת והוא ראש המדינה, מפקד הצבא וכן מתפקד כראש הממשלה. אם כי, סגנו הוא זה שמכהן בתפקיד הרשמי כראש הממשלה. הבחירות לנשיאות נערכות כל שש שנים. כלכלת סרי לנקה מתפתחת בקצב יפה ובכל אחת מהשנים 2008 ו 2009 הייתה צמיחה של 6% אשר צפויה גם בשנת 2010. שנת 2009 מהווה גם שנת מפנה לאור התגברות השלטון בחודש מאי 2009, על המורדים הטמילים והענקת שלום לצפון המדינה. סרי לנקה מפנה משאבים לפיתוח התשתיות וצפויים בקרוב פרויקטים של תשתיות, בניה , טיפול במים ושפכים וכן פרויקטים חקלאיים באזורים אותם פינו המורדים בצפון המדינה. לאור השלום אשר מסתמן באזור, המשקיעים הזרים נכנסים לסרי לנקה ומביעים אמון במדינה. דמוגרפיה- נכון להיום אוכלוסיית סרי לנקה בת יותר מ-20 מיליון אזרחים, עם אחוז אחד של גידול האוכלוסין בשנה. הקבוצה האתנית הגדולה בסרי לנקה היא הסינהלים, המהווים כ-74% מהאוכלוסייה . הקבוצה האתנית השנייה היא קבוצת הטאמילים הסרי-לנקים, המהויים כ-14% מהאוכלוסייה. חינוך ובריאות- בשונה ממדינות מתפתחות רבות נהנית אוכלוסיית סרי לנקה מחינוך חינם, גם חינוך גבוה ולימודים אוניברסיטאים וממערכת בריאות חינם. דת ושפה- הדת הנפוצה בסרי לנקה היא הדת הבודהיסטית, אליה משתייכים כ- 74% מהאוכלוסייה. דתות אחרות הן הינדואיזם (11%), איסלאם (7.6%) ונצרות (6.2%). השפה הרשמית בסרי לנקה היא סינהלית, אותה דוברים 74% מהאוכלוסייה. השפה הטאמילית מדוברת בקרב 18% מהאוכלוסייה. עד 1956 הייתה האנגלית השפה הרשמית.