בואו-ישיר מלונות

הזמנות בתי מלון בארץ ובחו"ל

* שירות אישי, יעוץ ואחריות.

* מאות אלפי בתי מלון ברחבי העולם.

* שירות מיוחד לעסקים.

* מחירים המתחרים גם עם האינטרנט!

 
 

התקשרו עכשיו

1-700-720-721

arrow01

withmenu


*המחירים אינם תקיפים לזמני תערוכות, אירועים וחגים

ארגנטינה, בואנוס איירס, תחבורה Argentina, Buenos Aires

טיפ על תחבורה לאנשי עסקים ב- Buenos Aires

זו עיר ענקית, בסגנון אירופאי אשר בשנים האחרונות עברה זעזועים כלכליים עמוקים ולכן לצד הקידמה, הפיתוח והיופי נראה אזורים מוכי עוני ולא מומלצים לתייר (לעתים גם לא למקומי). לכן נןשא התחבורה הוא קריטי בעיקר לאיש העסקים הנדרש לקיים מספר פגישות ביום ולא תמיד יודע לאיזה "שכונה" הוא מגיע. לכן שתי המלצות:

1. אם לוקחים מונית, לודא שזו מונית חוקית ורשומה, רצוי לשם קצת יותר ולהזמין דרך הקבלה במלון.

2. חשוב לדעת שיש ב- Buenos Aires- שירות יחודי- יש סוג של מונית ששמה - REMIS- ניתן להזמין דרך פקיד הקבלה במלון . היתרון הגדול של ה"רמיס" שהוא לוקח אותך ליעד ומחכה לך כל זמן הפגישה ומחזיר אותך. בדרך כלל הם לוקחים תשלום על הדרך Argentina_Buenos_Aires_The_Courtהלוך ועל זמן המתנה (תעריף זול יותר) ולא על הדרך חזרה. מניסיוני מצאתי שאם נסעתי למקום קצת מרוחק, היה זול יותר שה"רמיס" ימתין לי שעתיים-שלוש מאשר להזמין מונית חזרה. (כדאי לודא את הפרטים בהתחלה, ולמי שלא דובר ספרדית להעזר בפקיד הקבלה במלון) בדרך כלל אלו אנשים ישרים ומעולם לא התאכזבתי אך קרה לי בברילוצ'ה שפתאום היו "חוקים" אחרים. האיכות של הרכבים הייתה טובה יותר מרב המוניות המקומיות.

אם ממשיכים למקום אחר ולא חוזרים ישר, כדאי לסכם את המחיר מראש. בכל מקרה זו דרך הרבה יותר בטוחה ומהירה לנוע מפגישה ולנצל את הזמן בצורה מיטבית