בואו-ישיר מלונות

הזמנות בתי מלון בארץ ובחו"ל

* שירות אישי, יעוץ ואחריות.

* מאות אלפי בתי מלון ברחבי העולם.

* שירות מיוחד לעסקים.

* מחירים המתחרים גם עם האינטרנט!

 
 

התקשרו עכשיו

1-700-720-721

arrow01

withmenu


*המחירים אינם תקיפים לזמני תערוכות, אירועים וחגים

Homeland security הרשמה לתערוכה - ועידת HLS לאבטחת המולדת בישראל

 הוועידה הבינלאומית לאבטחת המולדת ביוזמת המכון הישראלי ליצוא בשיתוף תמ"ת, משרד החוץ, המשרד לבטחון פנים, רשפ"ת ורשות שדות התעופה, תתקיים ב- 31 לאוקטובר ועד ה- 3 בנובמבר במלון דן פנורמה תל אביב.

 

מתוך הודעת מכון היצוא הישראלי:

הוועידה שמה לה למטרה לשתף את הגורמים הבינלאומיים, בידע, האסטרטגיות והחידושים הטכנולוגיים שנצברו במדינת ישראל, במהלך ההתמודדות הבלתי פוסקת עם סוגיית הטרור ולמצב את החברות הישראליות בחוד החנית של התעשייה העולמית בתחום.

לוועידה הוזמנו שרים לביטחון הציבור ואבטחת המולדת יחד עם ראשי ערים, ראשי שדות תעופה, מפקדי משטרה וראשי התעשיות בתחום האבטחה מרחבי תבל, כדי לאחד כוחות עם דרגי מקבלי החלטות בישראל ועם התעשייה המקומית.  

 

הוועידה תתמקד בנושא אבטחת ערים ואבטחת שדות תעופה, מתוך מטרה ליצור שיג ושיח בינלאומי מפרה, תוך הצגת מיזמים ותוכניות של חברות ישראליות ובינלאומיות בולטות, המייצגות את הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום ויצירת פלטפורמה מתאימה לקידום היצוא הישראלי ושיתוף פעולה בינלאומי עם התעשייה המקומית. 

להרשמה היכנסו לאתר הועידה - לחץ כאן!

 

במקביל לוועידה, בין התאריכים 1-2/11 נקיים תערוכה מיוחדת, כדי לאפשר לחברות מהתעשייה הישראלית הפועלות בתחום, להציג את המוצרים ולחשוף את פעולותיהן והישגיהן.  

במתחם התערוכה אשר ימוקם בסמוך לאולם המליאה, ירוכזו פינות קפה ואזורי ישיבה למפגשים לא פורמלים (Networking).


חברות המציגות בתערוכה יקבלו חשיפה באתר האינטרנט של הוועידה ומשתתפי הכנס יוכלו ליצור קשר ישיר עם המציגים דרך האתר ולתאם פגישות "B2B" שיתקיימו במהלך הוועידה.